Zobacz gabinety Harmony Rozpocznij Program
Uwolnij
swoje piękno


Już czas! Poznaj zalety medycyny estetycznej!
Sprawdź, dlaczego warto i czego możesz oczekiwać.


Przewiń, aby poznać szczegóły
Przewiń, aby poznać szczegóły
Nie chcę wyglądać sztucznie.
Chcę wyglądać tak, jak się czuję!

Czym jest program Harmony?
  • Międzynarodowy projekt dostępny już w Polsce!
  • Wyjątkowy program współpracy z lekarzem, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.
  • To Twoja droga do piękna, którą sama sobie wyznaczysz.
  • Nie wyglądaj po prostu inaczej! Wyglądaj tak, jak się czujesz!Program Harmony to innowacyjne holistyczne narzędzie do współpracy między lekarzami i pacjentami.

Nie wychodząc z domu możesz wypełnić kwestionariusz, w którym podasz najistotniejsze informacje, potrzebne lekarzowi medycyny estetycznej w dobraniu programu zabiegów.

W dogodnym dla Ciebie terminie umów się na indywidualną bezpłatną konsultację z lekarzem, podczas której wspólnie zaplanujecie Twoją nową drogę do piękniejszej Ciebie. To takie proste!Nawet niewielkie zmiany
mogą mieć wielkie znaczenie!

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU HARMONY?
  • Ten program jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Oparty na cechach Twojej twarzy oraz Twoich potrzebach i oczekiwaniach.
  • Ma charakter kompleksowy, wykorzystując odpowiednie produkty z oferty firmy Galderma, obejmującej środki zwiotczające mięśnie, wypełniacze i produkty rewitalizujące, w celu przywrócenia i poprawienia ogólnej równowagi twarzy.
  • Program ma przystępną cenę. Jest to dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz do uzyskania naturalnych efektów. Nie więcej i nie mniej.
  • Efekt jest długotrwały. Program Harmony jest oparty na długofalowej relacji z lekarzem w celu uzyskania optymalnej częstotliwości zabiegów. Zapewnia to spełnienie Twoich oczekiwań w jak największym stopniu.
Rezultat: Większa równowaga i pewność siebieCzuję, że teraz wyglądam jak prawdziwa ja i jestem znacznie bardziej pewna siebie.

Z przyjemnością patrzę teraz rano w lustro.

Program Harmony to cztery proste kroki


1 wypełnienie i wysłanie kwestionariusza

Na niniejszej stronie internetowej, w zaciszu swojego domu, wypełnij krótki kwestionariusz, w którym określ swoje oczekiwania dotyczące Twojego wyglądu. Następnie wybierz klinikę i umów się na konsultację.

2 konsultacja

Wspólnie z Twoim lekarzem dokonasz analizy wypełnionego kwestionariusza. Po zapoznaniu się z Twoimi cechami i kondycją skóry, dobierzecie najlepiej dopasowany rodzaj zabiegu.

3 zabieg

Lekarz dobierze odpowiednie preparaty - optymalnie do Twoich oczekiwań oraz Twojego budżetu.

4 ocena rezultatów i ułożenie planu

Po zabiegu, umów się na wizytę, podczas której zostaną omówione rezultaty zabiegu oraz Twój lekarz ułoży dalszy plan wizyt i możliwych kolejnych zabiegów.

Rozpocznij program Harmony