Zaloguj się przez Facebook

Bliźniaki

Kliknij na nagłówek, aby zobaczyć historię bliźniaków.

James i Tom, 37 lat

Widząc naturalne rezultaty i słysząc jak sprawnie zostały wykonane zabiegi wszyscy moi znajomi je teraz rozważają.
James i Tom Martin to trzydziestosiedmioletni muzycy, którzy w wolnym czasie lubią grać w piłkę nożną, gotować i słuchać muzyki. Obaj lubią komponować muzykę i są dumni z napisanych ponad 50 piosenek.

W lutym James poddał się zabiegom przy użyciu wypełniaczy Restylane w obrębie twarzy, włączając linię żuchwy i dolinę łez oraz zabiegowi wolumetrycznemu. Przed zabiegami James przyznał, że “trochę się obawiał ale miał nadzieję, że zabieg odmłodzi jego wygląd”. Jego brat Tom dodał, że w jego przekonaniu zabiegi medycyny estetycznej „ są przeznaczone wyłącznie dla celebrytów i starszych kobiet, które chcą wyglądać młodziej”. Niemniej jednak w czasie zabiegu u brata był zaskoczony „jak wyjątkowo dobrze wygląda się zaraz po zabiegu”. Po zakończonej terapii James powiedział: „ widząc naturalne rezultaty i słysząc jak sprawnie zostały wykonane zabiegi wszyscy moi znajomi je teraz rozważają. Podczas zabiegu byłem zaskoczony, że tak szybko mogłem wrócić do normalnego życia – nie musiałem brać urlopu w pracy”. „Wyglądam i czuję się zdecydowanie młodziej, co sprawia, że jestem bardziej pewny siebie” – dodaje.


[x] Zamknij

Amie i Julie, 30 lat

Zawsze byłam pod dużym wrażeniem zabiegów i rozważałam ich wykonanie.
Amie i Julie Curtis to trzydziestotrzyletnie nauczycielki tańca, które pracują we własnej szkole tańca. Amie, która poddała się zabiegom wypełniaczami Restylane w obrębie twarzy, ma dwoje dzieci. Jej siostra Julie jest matką dziesięciomiesięcznego synka. Obie w wolnym czasie dbają o sylwetkę i tańczą w prawie każdym stylu tanecznym.

Przed zabiegami zarówno Amie jak i Julie nie mogła się doczekać nowego doświadczenia. Amie dodaje: „Byłam bardzo podekscytowana perspektywą młodszego, mniej zmęczonego wyglądu.” Mimo, że Julie nie została poddana zabiegom, twierdzi: „Zawsze byłam pod dużym wrażeniem zabiegów i rozważałam ich wykonanie”. U Amie wykonano zabieg wolumetryczny wypełniaczami Restylane oraz zabieg wygładzający zmarszczki. Komentując swój zabieg Amie powiedziała: „Rzeczą, która najbardziej mnie zaskoczyła w tym całym doświadczeniu były naturalne efekty. Chociaż mówiono mi, że będę wyglądać naturalnie nie byłam pewna czego mogę się spodziewać. Jestem bardzo miło zaskoczona subtelnością zmian”. Jej siostra mówi: „Ona wygląda bardzo świeżo, z łatwością można zauważyć różnicę w jej zachowaniu. Od czasu zabiegów jest bardziej pewna siebie. Nie mogę się doczekać mojego zabiegu”.


[x] Zamknij

Gay i Zoe, 63 lata

Czuję się dużo pewniejsza siebie. Odzyskałam dawny, młody wygląd. Każdy mówi mi, że wyglądam promiennie i świeżo, co sprawia, że czuję się cudownie.
Bliźniaczki Gay i Zoe Spink (63 lata) w wielu 19 lat pracowały jako modelki i wygrały wiele konkursów piękności. W 1972 r. Zoe została wybrana Miss TV Times, a w 1973 r. Gay zdobyła tytuł Miss Wielkiej Brytanii.

Gay, która poddała się zabiegom, pracuje jako wykwalifikowana masażystka. Podobnie jak jej siostra jest entuzjastką filozofii „Bądź wysportowana!” W lutym Gay rozpoczęła serię trzech rewitalizujących skórę zabiegów Restylane Skinboosters na twarz, szyję, dekolt i dłonie oraz poddała się zabiegom wolumetrycznym wypełniaczami Restylane, w szczególności w okolicy policzków i skroni. Przed zabiegiem Gay miała nadzieję osiągnąć “młodszy wygląd” i “była podekscytowana i zdenerwowana” w związku z zabiegiem. Po ukończeniu serii zabiegów była zaskoczona naturalnymi efektami i powiedziała: „Czuję się dużo pewniejsza siebie. Odzyskałam dawny, młody wygląd. Każdy mówi mi, że wyglądam promiennie i świeżo, co sprawia, że czuję się cudownie.” Zoe mówi, że podczas pierwszego zabiegu Gay „wyglądała na spokojną i zrelaksowaną”, a po zabiegu „od razu była gotowa na kolejny”. „Rezultat zabiegu był lepszy niż się spodziewałam” – dodaje. „Gay jest teraz bardzo pewna siebie, co mnie zaskakuje, ponieważ to ja zawsze byłam bardziej pewna siebie. Nie mogę się doczekać mojego zabiegu.”


[x] Zamknij

Sandra i Diana, 46 lat

Jeżeli dobrze czujesz się na zewnątrz czujesz się lepiej również wewnątrz.
Sandra i Diana są w wieku 46 lat. Sandra, która poddała się zabiegom, jest Organizatorką Imprez i właścicielką firmy zajmującej się opieką nad zwierzętami. Jest matką dwojga dzieci. Diana - jej siostra bliźniaczka pracuje jako mediator wspierający rodziców i ma troje dzieci.

Przez zabiegami Sandra miała nadzieję „wyglądać młodziej i mieć bardziej promienną cerę”. Nigdy wcześniej nie rozważała zabiegów medycyny estetycznej ale „nie mogła się doczekać rezultatów zabiegów”. Dianę bardzo ucieszyły efekty zabiegów u siostry i powiedziała, że „zawsze chciała wyglądać młodziej” i że zabiegi medycyny estetycznej to dobra rzecz. „Jeżeli dobrze czujesz się na zewnątrz czujesz się lepiej również wewnątrz” – dodała. Sandra poddała się serii trzech, nawilżających skórę, zabiegów Restylane Skinboosters oraz wypełniającym zmarszczki i przywracającym utraconą objętość zabiegom Restylane. Była zaskoczona jak dużo młodziej i promienniej wygląda. „Moja skóra jest teraz gładsza i mam lepszej jakości cerę. Każdy mówi mi, że wyglądam zdrowo i nawet mój syn uważa, że jestem bardziej szczęśliwa”.


[x] Zamknij

Sara i Rebecca, 42 lata

Jestem zachwycona rezultatami zabiegów i poleciłabym je każdemu.
Sara Craven i Rebecca Beal ma 42 lata. Obie aktualnie zajmują się domami i dbają o sylwetki biegając i jeżdżąc na nartach. Sara, która poddała się zabiegom Restylane Skinboosters, jest matką dwójki dzieci, natomiast Rebecca ma troje dzieci. Sara poddała się serii rewitalizujących zabiegów Restylane Skinboosters na twarz, szyję, dekolt i dłonie w lutym.

Po ukończeniu serii zabiegów Sara powiedziała „Trochę się obawiałam, że zabiegi będą bolały. Teraz cieszę się, że mam mniej zmarszczek.” „Jestem zachwycona rezultatami zabiegów i poleciłabym je każdemu” – dodaje. Jej siostra Rebecca przyznała „Nie rozważałam poddania się zabiegom ponieważ bałam się, że zniekształcą moją twarz. Jednakże, widząc naturalne efekty zabiegów u mojej siostry nie mogę się doczekać moich zabiegów”.


[x] Zamknij

Jonathan i Edward, 34 lata

Denerwowałem się ponieważ nie wiedziałem czego mogę się spodziewać. Zadałem lekarzowi wiele pytań na temat działań niepożądanych ponieważ bałem się, że będą nieodwracalne.
Jonathan i Edward Saxby mają 34 lata i pracują jako modele i aktorzy, a w wolnym czasie uprawiają sporty i grają w pokera.

Jonathan obawiał się zabiegów zanim poddał się terapii Restylane Skinboosters na twarz. „Denerwowałem się ponieważ nie wiedziałem czego mogę się spodziewać. Zadałem lekarzowi wiele pytań na temat działań niepożądanych ponieważ bałem się, że będą nieodwracalne”. Lekarz zapewnił Jonathana, że nie ma powodów do obaw. Jego brat, Edward, zanim porozmawiał z lekarzem, z podobna rezerwą podchodził do zabiegów, przyznając, że „nie wiedział wystarczająco dużo na temat rezultatów zabiegów, co sprawiało, że martwił się o brata”. Rezultaty zabiegów były miłą niespodzianką dla bliźniaków i jak twierdzi Edward „skóra mojego brata wygląda świeżo i nie mogę uwierzyć, że Jonathan jest teraz tak pewny siebie”. Jonathan dodaje: „Zmiany są tak subtelne i naturalne, wyglądam jakbym właśnie wrócił z wakacji”.


[x] Zamknij

Kelly i Stacy, 38 lat

Byłam bardzo podekscytowana przed zabiegami.
Kelly i Stacy Franklin mają 38 lat. W wolnym czasie lubią tańczyć i jeździć konno. Kelly, która poddała się zabiegom z wykorzystaniem preparatów Restylane i Restylane Skinboosters, pracuje jako choreograf i tancerka, często w towarzystwie swojej siostry. Kelly przeszła serię trzech, poprawiających jakość skóry, zabiegów Restylane Skinboosters na twarz i szyję oraz jeden zabieg wolumetryczny z wykorzystaniem wypełniaczy Restylane.

„Byłam bardzo podekscytowana przed zabiegami. Trochę się bałam ponieważ przeczytałam w prasie kilka negatywnych informacji na temat zabiegów medycyny estetycznej. Nie chciałam żeby moja twarz bardzo się zmieniła” – mówi Kelly. Lekarz udzielił Kelly wyczerpujących informacji na temat produktów i zabiegu, wykonując zabieg był bardzo uważny i delikatny. „Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, które są lepsze niż się spodziewałam. Teraz lepiej się czuję sama ze sobą i ogólnie wyglądam lepiej” – dodaje Kelly. „Naturalny wygląd jaki został osiągnięty jest niesamowity. Zupełnie zmienił moją opinię na temat zabiegów medycyny estetycznej” – mówi siostra Stacy po obejrzeniu efektów zabiegów.


[x] Zamknij

Jenny i Sue, 44 lata

Byłam ciekawa ale też trochę się obawiałam.
Jenny i Sue mają po 44 lata. Jenny, która poddała się serii zabiegów Restylane Skinboosters na twarz i szyję jest matką dwójki dzieci i prowadzi firmę prawniczą. Jej siostra bliźniaczka, Sue, pracuje jako Przewodnik Turystyczny. Obie uwielbiają podróżować i dbać o siebie.

Jenny rozpoczęła serię zabiegów Restylane Skinboosters w lutym i „nie wiedziała czego może się spodziewać ale miała nadzieję, że rezultaty zabiegów będą subtelne ale zauważalne”. Poprawę jakości skóry zaczęła zauważać po drugim zabiegu. Jej siostra Sue dodaje: „ Byłam ciekawa ale też trochę się obawiałam. Zazdrościłam siostrze, że to ona jest tą bliźniaczką, która zostanie poddana zabiegom – jestem bardzo ciekawa końcowych rezultatów”. Po zabiegach Jenny powiedziała: „Teraz zdaję sobie sprawę, że zabiegi medycyny estetycznej nie dają złych efektów, takich jakie pokazują media i że jest wiele naturalnych zabiegów, które są dostępne dla przeciętnych ludzi. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i z pewnością będę je polecać innym”.


[x] Zamknij