Zaloguj się przez Facebook

Sharon Stone


Światowej sławy piękność i gwiazda kina Sharon Stone przyłączyła się do globalnej kampanii „Rzeczywiste Rezultaty“, aby pomóc firmie Galderma obalić błędne przekonania na temat zabiegów estetycznych. Do projektu zaangażowano dziesięć par bliźniaków jednojajowych, gdzie jedną osobę z każdej pary poddano zabiegom wypełniaczami Restylane i/lub Restylane Skinboosters. Poniżej przedstawiamy wywiad z Sharon Stone, przeprowadzony podczas inauguracji kampanii.

O czym jest kampania „Rzeczywiste Rezultaty?

„Rzeczywiste Rezultaty” to projekt, przy którym współpracuję z firmą farmaceutyczną Galderma, aby obalić przekonanie, że zabiegi estetyczne dają przerysowane rezultaty. Wiele osób interesuje się tego typu zabiegami, ale rezygnują z nich, ponieważ widzą tylko jedną stronę medalu – zdjęcia w czasopismach skrajnie zmienionych rysów twarzy. Faktycznie, w dzisiejszych czasach ludzie oczekują bardziej subtelnego udoskonalenia, żeby mogli wyglądać na zdrowszych czy młodszych o kilka lat. Ta kampania pokazuje, że nie zawsze można ufać obrazom pokazywanym w mediach. My prezentujemy prawdziwe życie - z pomocą prawdziwych ludzi pokazujemy jak subtelne i naturalne rezultaty można osiągnąć.


Dlaczego zdecydowałaś się na udział w projekcie?

Byłam podekscytowana i zainteresowana ideą dostarczenia dowodów z pierwszej ręki, która pozwala ludziom samodzielnie ocenić wyniki. Całkowicie wspieram koncepcję podnoszeniu świadomości zabiegów estetycznych. Mimo, iż są to coraz bardziej akceptowane praktyki, ludzie mają trudność w podjęciu decyzji i boją się, że dokonają niewłaściwego wyboru. Ta kampania właśnie tego dotyczy: aby ludzie poczuli się pewniej dzięki rzetelnym i jasnym informacjom.


Więc jak ludzie mogą uniknąć przerysowanego wyglądu?

Wielu z bliźniaków, biorących udział w projekcie było zaniepokojonych obrazami, które widzieli w mediach i obawiali się o swój wygląd po zabiegu. Z mojego osobistego doświadczenia ważne jest, aby wybrać wiarygodnego lekarza, któremu można zaufać i ze spokojem się oddać w jego ręce.


Co uda się osiągnąć dzięki tej kampanii?

Mam nadzieję, że ten projekt przyczyni się do poprawy świadomości zabiegów estetycznych i ich rezultatów, tak aby ludzie byli w stanie lepiej podjąć świadomą decyzję. Myślę, że ludziom coraz trudniej zaufać zdjęciom prezentowanym w mediach i reklamach, więc liczę na to, że ten rzeczywisty wymiar pomoże budować zaufanie i zrozumienie różnych zabiegów dostępnych dla pacjentów. Wypełniacze Restylane dodają objętości i wyrazistości skórze, podczas gdy Restylane Skinboosters poprawiają jej nawilżenie.


Jaka jest twoja reakcja na wyniki tego badania z bliźniakami?

Bliźniacy wybrali się w podróż po nowe doświadczenia i fascynujące było śledzić ich postępy. Wielu z nich nigdy wcześniej nie rozważała poddania się zabiegom estetycznym, z obawy przed bólem czy nienaturalnymi efektami. Te odczucia często towarzyszą przed rozpoczęciem terapii. Podczas, gdy efekty są subtelne, ale imponujące. Co najważniejsze, bliźniacy, którzy skorzystali z zabiegów czują się dzięki nim młodsi i pełni energii. Wystarczyła delikatna poprawka, aby poczuli się pewniejsi siebie. Wszyscy bliźniacy, którzy nie poddali się zabiegom, będą mogli z nich skorzystać po zakończeniu kampanii. Oczekują również takich samych zabiegów i przede wszystkim efektów – to świadczy o rewelacyjnych wynikach.


Czy kiedykolwiek poddałaś się zabiegom estetycznym?

W 2001 roku po udarze mózgu, miałam podany wypełniacz Restylane, aby odbudować szkody wyrządzone na mojej twarzy. To pomogło mi poprawić mój wygląd, ale również podbudowało psychicznie, bo znów wyglądałam jak ja. I od tego czasu używam Restylane Skinboosters (poza USA) na moich rękach, ponieważ jak się mówi – wiek kobiety można zawsze sprawdzić poprzez jej dłonie.


Czym jest Restylane i jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć?

Restylane jest marką, która obejmuje wiele żeli na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych do iniekcji . Kwas hialuronowy to substancja, która jest naturalnie wytwarzana w naszej skórze, lecz jej produkcja wraz z wiekiem spada. Produkty Restylane wypełniają zmarszczki, poprawiają kontury twarzy i powiększają usta. Restylane Skinboosters są przeznaczone do przywrócenia naturalnego nawodnienia skóry, zapewniając trwałe nawilżenie i poprawę jakości skóry.


Jak ważny jest dla Ciebie naturalny wygląd?

Naturalny wygląd jest niezwykle ważny dla mnie i wielu ludzi, których znam. W dzisiejszych czasach ludzie nie chcą wyglądać jak ktoś inny, po prostu chcą prezentować najlepszą wersję siebie. To prawda, że wypełniacze Restylane i Restylane Skinboosters zapewniają bardzo naturalny wygląd. Jak widać efekty zabiegów są inne niż te prezentowanie na przerażających zdjęciach, do których oglądania ludzie są przyzwyczajeni.


Dlaczego uważasz, że korzystanie z tego rodzaju zabiegów jest napiętnowane?

Myślę, że przerysowane rezultaty, które łączy się z zabiegami estetycznymi z pewnością przyczyniły się do napiętnowania i nieufności wobec tego typu procedur. Ja jednak myślę, że ludzie stają się powoli bardziej tolerancyjni. Mam nadzieję, że ta kampania będzie sprzyjała większej otwartości i pozwoli zrozumieć pozytywne wyniki wysokiej jakości zabiegów estetycznych wykonywanych przez wykwalifikowanych i doświadczonych praktyków.


Czy uważasz, że w Twoim zawodzie istnieje presja na gwiazdy w Twoim wieku, aby mogły konkurować z młodszymi aktorkami?

Myślę, że jest presja na każdego, w każdym wieku, aby wyglądać jak najlepiej, bez względu na branżę. Ja z pewnością nie czuję się na swoje lata i wiem, że wiele kobiet czuje podobnie. Odrobina wypełniaczy Restylane pomaga mi wyglądać, tak jak się czuję, a Restylane Skinboosters odświeża moją skórę. Oczywiście zabiegi estetyczne nie są dla każdego, ale to idealna możliwość dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zabrać kilka lat zegarowi, dla poprawy samopoczucia.


Czy poleciłbyś zabieg estetyczny znajomym?

Oczywiście, że polecam znajomym rozważenie poddania się zabiegom. To osobista decyzja i nie dla każdego, ale bliźniacy uczestniczący w projekcie „Rzeczywiste Rezultaty” pokazali dużo korzyści wynikających z przeprowadzonych zabiegów – począwszy od poprawy wyglądu, do wzrostu samooceny.