Zaloguj się przez Facebook
  • Jesienny ruch to zdrowie
  • Zumba - radość ćwiczenia
  • Ćwiczenia - recepta na zdrowie i piękny wygląd
  • Zumba - radość ćwiczenia

Sharon Stone i Rzeczywiste Rezultaty Restylane

w kategorii: Styl życia

Dobre maniery przy stole

Uroczystą galą została rozpoczęta kampania „Rzeczywiste rezultaty”, mająca na celu wykreowanie pozytywnego nastawienie pacjentów do medycyny estetycznej opierając się na prawdziwych przykładach - prawdziwych ludzi. Przedstawienie projektu był zaskakujące. Gospodarze gali Sharon Stone i  lider w dziedzinie chirurgii plastycznej Profesor Per Hedén  zaprosili na scenę 10 par jednojajowych jednojajowych.

Na czym polega kampania?

 Do roku 2013 roku ponad 23 miliony osób poddały się zabiegom medycyny estetycznej. Wielu wyraża zainteresowanie nimi, ale niepokoi ich, że tego typu zabiegi mogą przynieść ekstremalne i nienaturalne efekty. I nic dziwnego – sztuczne, przerysowane, radykalnie zmienione twarze gwiazd i celebrytów serwowane przez media skutecznie zniechęcają.  Z drugiej strony w dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny jest szczególnie ważny i wiele osób chciałoby zatrzymać zegar, by znów wyglądać świeżo i po prostu lepiej. I do tych wątpiących osób w szczególności kierowana jest kampania. Aby pokazać prawdziwe i naturalne rezultaty jakie są możliwe do osiągnięcia dzięki zabiegom estetyczny.

Jaką rolę odegrały pary bliźniąt?

Jedną osobę z każdej pary zaangażowanej w projekt poddano zabiegom wypełniaczami Restylane, Restylane Skinboosters lub kombinacji tych dwóch preparatów. Podczas inauguracji kampanii prezentowano wyniki zastosowanej terapii, które każdy mógł zobaczyć na własne oczy i samodzielnie ocenić. Te realne i prawdziwe efekty mają na celu obalić błędne przekonania o rezultatach procedur estetycznych, pokazując jak  subtelne i naturalne rezultaty można osiągnąć.

Jakie były opinie o zabiegach samych zainteresowanych?

Mimo początkowego sceptycyzmu ze strony niektórych z bliźniąt, 100 procent tych, którzy nie poddali się zabiegom biorą je teraz pod uwagę. Zoe Spink, lat 62, która nie poddała się zabiegom, tak skomentowała wyniki swojej siostry bliźniaczki: „ Pielęgnacja skóry bardzo mnie interesuje i myślę, że w moim wieku przydałoby mi się odrobinę pomocy. Widząc jak poprawia się jakość skóry mojej siostry, nie mogę się już doczekać rozpoczęcia mojej własnej terapii.”  Trzydziestosiedmioletni muzyk James Martin, który jako jeden z bliźniaków poddał się terapii wypełniaczami Restylane powiedział: „Nigdy nie brałem pod uwagę zabiegów przy użyciu wypełniaczy i obawiałem się, że radykalnie zmienią wygląd mojej twarzy. Dzięki temu doświadczeniu całkowicie zmieniłem zdanie na ten temat. Efekty były subtelne, a różnica ogromna. Odkąd dane im było zobaczyć moje rezultaty, mój brat oraz wielu moich znajomych biorą pod uwagę poddanie się zabiegom.”

Stojąca za kampanią firma Galderma  uważa, że poprzez zaprezentowanie na żywo rezultatów stwarza możliwość przekonania wielu ludzi do podjęcia świadomej decyzji odnośnie zabiegów medycyny estetycznej. Jest przekonana, że kampania udowadnia, że z Restylane naturalne efekty estetyczne są możliwe do osiągnięcia.